Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Same wykłady video to nieco ponad 2 godziny materiału, rozłożone na 12 lekcji. Nie chodzi jednak o obejrzenie wszystkiego, a o wykonanie poszczególnych zadań, a to już indywidualna sprawa każdego uczestnika. Jedna osoba ukończy kurs w kilka godzin, inna rozłoży go nawet na kilka tygodni – ważne, aby kurs był skuteczny i rzeczywiście pomógł.

Nie, dostęp do kursu jest bezpłatny.

Absolutnie nie. Nie ma tu żadnych testów, egzaminów, ani certyfikatów. Uczysz się dla siebie i po to, aby zmienić nawyki finansowe i wyjść z długów.

Wszystkie lekcje składają się na proces, który ma pomóc w poukładaniu spraw finansowych tak, aby jak najszybciej wyjść z zadłużenia i już więcej nie wpaść w żadne problemy. Wiele narzędzi i ćwiczeń z kursu przyda się również tym, którzy nie mają żadnego zadłużenia, jednak chcą kontrolować w pełni swoje domowe finanse.

Teoretycznie tak, ale dużo w ten sposób tracisz. Kurs został zbudowany w formie cyklu, składającego się z 12 lekcji. Wszystkie elementy łączą się w całość tak, aby jak najskuteczniej pomóc Ci w wyprowadzeniu finansów na prostą. Warto wykonywać go po kolei, krok po kroku. Pomijając część lekcji, możesz pominąć kluczowe narzędzia, bez których nie uda Ci się rozwiązać problemów.

Nie, zadbaliśmy o prywatność każdego użytkownika. Nie ma tu żadnego forum, gdzie jeden użytkownik widzi drugiego. Do przejścia kursu musisz podać jedynie imię i adres email, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i uruchomić dostęp do kursu.

Możesz zrobić ten kurs nawet z całą rodziną i będzie to dla Ciebie ogromna korzyść. Razem prowadzicie gospodarstwo domowe, więc razem zarządzacie finansami. Wspólne przejście kursu to doskonały pomysł. W trzeciej lekcji dowiesz się dużo więcej na ten temat.

Nie, kurs jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcieliby wyjść z długów, odzyskać kontrolę nad pieniędzmi, zmienić nawyki finansowe lub zacząć oszczędzać i prowadzić domowy budżet.